Aktualnie znajdujesz się na: Strona głównaStrona główna
O nas Aktualnosci
  • Historia klubu

    Historia powstania Centrum Sztuk Walki i Sportu w Leżajsku rozpoczęła się w 2010 roku, kiedy to Adam Dziki i Adam Wylaź  założyli na terenie Leżajska i Giedlarowej Dojo. Fundament budowy klubu stanowiła i nadal stanowi sztuka walki o nazwie kyokushin karate, ponieważ obydwaj założyciele, byli i są wybitnymi trenerami - instruktorami owego stylu.

    Klubowi zależy na integrowaniu różnych dyscyplin sportowych oraz form aktywności ruchowych i z czasem oferta klubu zacznie powiększać się o kolejne zajęcia.

     

    więcej

Liga Karate Shinkyokushinkai - Tarnów

1555669454_Liga.jpg

7 kwietnia w Tarnowie nasi najmłodsi mogli rywalizować na tatami w ramach Ligi Karate Shinkyokushinkai. Był to II turniej zrzeszający dzieci z południowo-wschodniej Polski. Dla jednych to dalszy ciąg konkurencji, a dla innym pierwsze początki. Nie obyło się bez płaczu, ale uśmiechów też nie zabrakło                            

 buzka.jpeg

Gratulujemy i dziękujemy za wspólne zaangażowanie dzieci i Rodziców, Osu!

 
Data publikacji: 2019-04-19 12:24:13
więcej
 

Bushi - Do Cup

1555660355_Starachowice.JPG

30 marca startowaliśmy w Ogólnopolskim Turnieju Karate Shinkyokushin Bushi-Do Cup rozgrywanym w Miejskiej Hali Sportowej w Starachowicach, który był organizowany przez turnieju Starachowicki Klubu Karate Kyokushin.

W zawodach udział wzięło 384 zawodników z całej Polski, którzy rywalizowali w kata i kumite. Nasz klub reprezentowało 8 zawodników, którym dziękujemy za udział w turnieju, oraz gratulujemy medalistom za osiągnięte wyniki, w sumie 5 medali.

1. Wiktoria Dąbek kata 4 miejsce, kumite 2

2. Martyna Śmiałek w kumite 3 miejsce

3. Jakub Czubat w kata 2 miejsce

4. Natalia Fus w kumite 3 miejsce

I to by było na tyle, ale życzymy owocnej pracy i dalszych sukcesów 😊

Pozdrawiam, Osu!

 
 
Data publikacji: 2019-04-19 09:52:35
więcej